Home Vesti Obeležavanje Dana rudara

Dan rudara Srbije – 6. avgust, i ove godine će, tradicionalno, biti obeležen u Savezu samostalnih sindikata Srbije.
Tim povodom, svečanu sednicu održaće Samostalni sindikat metalaca Srbije, Samostalni sindikat radnika energetike i petrohemije Srbije i Samostalni sindikat hemije i nemetala Srbije.
Sednica će biti održana sutra, u četvrtak, 6.avgusta 2015. godine, u prostorijama Saveza samostalnih sindikata Srbije, Trg Nikole Pašića 5, sala na drugom spratu, sa početkom u 11 časova.
Pored predstavnika sindikata, sednici će prisustvovati i predstavnici Ministarstva rudarstva i energetike i najbolјi rudari, kojima će biti uručeni satovi.

Sindikat energetike uručiće satove najboljim rudarima iz NIS- Istraživanje i proizvodnja, Naftagas- Naftni srevisi i Naftagas - Naftni servisi, Specijalni radovi.